Polish English French German Italian Portuguese Russian Spanish
A- A A+
epowiat log logo euro2014 zpp log log polsa  bip logo eUrząd

zamStowarzyszenie Inicjatyw Społecznych i Kulturalnych Pro Persona w Jędrzejowie zaprasza wszystkich pasjonatów fotografowania z powiatu jędrzejowskiego do udziału w konkursie „Środowisko w obiektywie”.

Konkursowi patronuje starosta jędrzejowski Edmund Kaczmarek, zaś nagrody współfinansuje Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Kielcach.

Konkurs ma charakter otwarty, jest przeznaczony dla fotografików amatorów i profesjonalistów. Adresowany jest do mieszkańców powiatu jędrzejowskiego.

Cele konkursu:

- podnoszenie poziomu wiedzy ekologicznej w oparciu o aktywne formy edukacji;

- podnoszenie wiedzy i świadomości ekologicznej na temat chronionych gatunków roślin oraz obszarów cennych przyrodniczo;

- promocja poprzez fotografię walorów przyrodniczo – krajobrazowych powiatu jędrzejowskiego;

- poznanie środowiska najbliższego regionu;

- rozwijanie zainteresowań społeczności lokalnej w dziedzinie fotografii i przyrody

Na zgłoszenia do konkursu organizatorzy czekają do 15 sierpnia.

Każdy uczestnik może nadesłać tylko jedną pracę konkursową o minimalnej rozdzielczości 1920x1440 pikseli i w rozmiarze nie przekraczającym
10 MB, pocztą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., podając w treści e-mail: tytuł zdjęcia, opis zdjęcia, imię, nazwisko autora, jego adres zamieszkania oraz adres elektroniczny.

Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród nastąpi 2 września 2016 r. podczas warsztatów podsumowujących projekt „Pociąg do Natury – edukacja ekologiczna społeczności lokalnej” na stacji Ciuchci Expres Ponidzie w Jędrzejowie.

Szczegółowy regulamin konkursu w załączeniu.

docxRegulamin