To ogromne zaufanie

ekaczmarek sesjaChoć prawie wszyscy się tego spodziewali, to do końca nigdy nie wiadomo, jak zachowają się radni. Chodzi o sesję Rady Powiatu w Jędrzejowie. Radni udzielili absolutorium staroście Kaczmarkowi i całemu zarządowi powiatu za wykonanie budżetu w 2015 roku.

Sesja Rady Powiatu przebiegała spokojnie i nawet głosowanie nad wykonaniem budżetu za 2015 roku nie podniosło ciśnienia. Starosta Edmund Kaczmarek zdaje sobie sprawę, że jednogłośnie absolutorium to duże zaufanie i zobowiązanie.

- Po raz drugi w swojej karierze otrzymałem absolutorium jednogłośnie. To duża satysfakcja, ale także zobowiązanie. Zrównoważony rozwój powiatu to jest zadanie, którym cały czas kieruję się w swoich poczynaniach – mówił bezpośrednio po głosowaniu starosta Edmund Kaczmarek.

Mariusz Piotrowski, radny powiatowy, zwraca uwagę na dobrą atmosferę podczas obrad, co skutkuje wydatna pracą i podejmowaniem rozsądnych uchwał.
Starosta Kaczmarek zapowiedział dalszą rzetelną pracę, której celem pozostaje w dalszym ciągu dobro powiatu.

Przed całym zarządem powiatu jędrzejowskiego dużo pracy, która jak co roku zostanie oceniona przez radnych. Czy będzie ocenione jednogłośnie? Poczekajmy do końca roku, wtedy będzie już wiadomo, w jakim stopniu udało się zrealizować budżet na 2016 rok.